Ogłoszenie Wójta Gminy o wynikach naboru na stanowisko ds. odpadów i mienia w Referacie Gospodarki Komunalnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez gk   
czwartek, 28 maja 2015 09:02
Na ogłoszenie o naborze na stanowisko ds. odpadów i mienia w Referacie Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy Hażlach wpłynęło 37 ofert. Po wstępnej selekcji ofert, w zakresie spełnienia wymagań podstawowych, wszystkie osoby zostały dopuszczone do kolejnego etapu i powiadomione o terminie testu kwalifikacyjnego. Do testu przystąpiły 34 osoby. Do kolejnego etapu - rozmowy kwalifikacyjnej zostaje dopuszczonych 10 pierwszych osób, które uzyskały najwyższą, łączną liczbę punktów z testu oraz za wymagania dodatkowe (§ 8 ust. 5 Regulaminu naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Hażlach). Uzyskana punktacja stanowi załącznik do ogłoszenia. Rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane w dniu 3 czerwca 2015 roku od godz. 9.00.

Informacja o łącznej ilości punktów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów uczestniczących w naborze za wymagania dodatkowe i za test:

Kolejny etap naboru

Punktacja naboru

Regulamin naboru na wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Gminy Hażlach